Reportaż ślubny

Agata i Maksymilian – Folwark Wąsowo

Agata i Maksymilian – Folwark Wąsowo

 BŁĘKIT NIEBA I STRUMIENIE ZŁOTEGO SŁOŃCA Tegoroczne lato nauczyło nas wiele – zatrzymania tu i teraz, ciszy, cierpliwości. Wiedzieliśmy, że wszystko może się wydarzyć, ale też mocno trzymaliśmy kciuki aby chociaż część rzeczy odbyła się zgodnie z planem. Zresztą pewnie jak większość z nas. I…

Olga & Szymon – Ślub nad Wartą – Dwór Gogolewo

Olga & Szymon – Ślub nad Wartą – Dwór Gogolewo

PAŹDZIERNIKOWA HISTORIA OLGI I SZYMONA.

Lato powoli dawało o sobie zapomnieć a pojawiające się na drzewach kolorowe liście przygotowywały nas na nadejście jesieni. Olga i Szymon swój dzień zaplanowali na początek października i choć można by pomyśleć, że jesienna aura nie sprzyja ślubom – nic bardziej mylnego – wyobraźcie sobie piękną polską złotą jesień w otoczeniu liściastych drzew(których kiedyś podobno było w tym miejscu dużo więcej), a wieczorem delikatnie chłodny wiatr zachęcający do zagrzania się przy cieple świec w zabytkowym wnętrzu dworku. Ceremonia zaślubin odbyła się w drewnianym, barokowym kościele położonym niedaleko dworku, tuż przy zakolu rzeki Warty. Brzmi baśniowo, prawda?

PRZYJĘCIE WESELNE W DWORKU GOGOLEWO

Kiedy spotkaliśmy się z Olgą i Szymonem z błyskiem w oku opowiadali nam o tym miejscu. Miejscu, gdzie chcieliby wśród najbliższych im osób świętować swój dzień. Musimy przyznać, że Dwór Gogolewo zauroczył nas równie mocno. Piękne jest nie tylko otoczenie samego dworku, który w swojej prostocie skłania do refleksji, że naprawdę nie wiele trzeba aby stworzyć wyjątkowe miejsce. A może wystarczy mu po prostu nie przeszkadzać? I wtedy cała jego magia będzie unosić się w powietrzu.
Wnętrze pełne drewna, cegły i starych fotografii tworzyło po prostu niepowtarzalny klimat. Jeśli szukacie wyjątkowego miejsca na kameralne przyjęcie w Wielkopolsce to nic lepszego chyba nie znajdziecie.

A nasza Para ? To już musicie zobaczyć sami, bo nam brakuje słów.

P.S.  Olgo i Szymonie – dziękujemy Wam za zaufanie i zaproszenie nas do tego zaczarowanego miejsca.

 

olga_szymon-134
olga_szymon-227-2

 

olga_szymon-413
olga_szymon-73

olga_szymon-83
olga_szymon-84

 

olga_szymon-6
olga_szymon-7

 

olga_szymon-24
olga_szymon-29

olga_szymon-172
olga_szymon-174

olga_szymon-258
olga_szymon-257

olga_szymon-286
olga_szymon-290

 

olga_szymon-301
olga_szymon-307

 

Kasia & Maciej – Ślub plenerowy w Bagatelce

Kasia & Maciej – Ślub plenerowy w Bagatelce

Ciepła sierpniowa niedziela. Zima już powoli uciera nam nosa, tym chętniej wracamy do Waszych letnich ślubów. Dziś marząc o gorącym letnim powietrzu chcielibyśmy pokazać Wam historię Kasi i Macieja, którzy swój ślub zaplanowali właśnie na jeden ze słonecznych sierpniowych dni. Ceremonia jak i przyjęcie weselne odbyły…

Ola & Bartek, Zamek Topacz

Ola & Bartek, Zamek Topacz

Continue reading Ola & Bartek, Zamek Topacz