O nas

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column parallax=”content-moving” width=”1/2″ css=”.vc_custom_1577899995856{border-top-width: 0px !important;border-right-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-left-width: 0px !important;background-color: #ffffff !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1611834424234{border-radius: 4px !important;}”]Cześć! Fajnie, że tu jesteście. Zaparzcie sobie kawę lub herbatę, nalejcie soku i rozgośćcie się u nas. Opowiemy Wam teraz trochę o sobie.

Nazywamy się Kasia i Piotr, zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy tworzymy duet. Jeśli akurat nie fotografujemy to często można znaleźć nas  gdzieś na szlaku, spacerujących po naszych ukochanych górach i trzymających w ręku ciasteczka Belvita(koniecznie czekoladowe). Czasami też zajadamy lody w parku, a wieczorem pizzę, oglądając po raz setny Przyjaciół.

Gdyby ktoś kiedyś powiedział nam jak bardzo zakochamy się w ślubach to chyba byśmy nie uwierzyli. Ale stało się – przepadliśmy. Niezmiennie cieszymy się, że trafiamy na ludzi, którzy wierzą w to co robimy. Takich, którzy zarażają nas pozytywną energią i sprawiają, że nasza praca jest jeszcze bardziej wartościowa.

Kasia – gdy była mała wracając ze szkoły musiała pogłaskać każdego mijanego psiaka. Dziś uwielbia spokojne wieczory pod kocem z kubkiem herbaty, spacery po lesie i podróże. Na zdjęciach stara się pokazywać emocje, może dlatego, że sama czasem potrafi wzruszyć się na reklamie Merci.  Odda wszystko za wegańskiego burgera i mocno wierzy w to,  że to co dajemy zawsze do nas wraca.

Piotr – na co dzień rozśmiesza do łez i robi najlepszą pizzę na świecie, na sesjach zdjęciowych to on wprowadza spokój i poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu. Każdy dzień rozpoczyna od kubka aromatycznej kawy(potrafi rozpoznać tą najlepszą!). Marzą mu się długie wędrówki po świecie, własny kamper i ściany domu wypełnione zdjęciami z każdego zakątka Ziemi. Uwielbia naturalne kadry i doskonale wie jak wykorzystać potencjał miejsca w którym się znajduje.

Zawsze staramy się poznać Was trochę lepiej, więc jeśli myślicie, że moglibyśmy się polubić to napiszcie do nas. Chętnie spotkamy się przy kubku kawy lub herbaty i pogadamy, nie tylko o zdjęciach. 🙂

Kasia i Piotr, czyli Ohlala.weddings !

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”37110″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_border”][/vc_column][/vc_row]